چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

آمریکا از ارزهای دیجیتال حمایت نمیکند

آمریکا دستور عدم سرویس دهی کمپانی های بزرگ تکنولوژی در عرصه ارز دیجیتال را صادر کرد و این در حالی است که ارزهای دیجیتال در برخی کشورها هدف حملات ترامپ قرار گرفته اند مثل روسیه تا وسیله ای برای تضعیف دلار باشند و آمریکا برای جلوگیری از کاهش ارزش دلار از پشتیبانی این ارز دیجیتال توسط کمپانی های تکنولوژی بزرگ جلوگیری کرده است.

به گزارش افیکس کار به نقل از رویترز، تصمیم عدم حمایت کمپانی های تکنولوژی بزرگ در امریکا از ارزهای دیجیتال در عرصه مشکلات فنی و یا هر خدماتی توسط اکثریت دموکرات در امریکا گرفته شد.

این تصمیم درست بعد از رونمایی فیس بوک از ارز دیجیتال جدید لیبرا گرفته شد که منجر به اعتراض تعداد وسیعی از مصرف کنندگان شد و باعث شد تا افراد جمهوری خواه مشتاق نوآوری در مجلس به این تصمیم معترض شوند و در صدد برآمدند تا رای بیشتری برای جلوگیری از این اتفاق جمع کنند.

حتی اگر جمهوری خواهان موفق شوند که تعداد رای دهندگان خلاف این دستور را افزایش دهند باز هم این لایحه به مجلس سنا خواهد رفت و در آنجا افراد بیشتری مشتاق جلوگیری از فعالیت های ارز دیجیتال در امریکا هستند.

با این اوصاف یک پیش نویس به تمام کمپانی های تکنولوژی فرستاده شده است که آنها را از هرگونه حمایت ارزهای دیجیتال منع می کند.

قانون گذاران در خصوص این قانون این عقیده را دارند که باید کمپانی های بزرگ تنولوژی را از مسائل مالی دور نگه داشت و در اینجا منظور از کمپانی های بزرگ تکنولوژی کمپانی هایی هستند که سالانه به ۲۵ میلیون نفر سرویس و خدمات آنلاین ارائه می دهند.

این اتفاق ها در امریکا در حالی در حال رخ دادن هستند که فیس بوک گفته است ارز دیجیتال خود را تا سال ۲۰۲۰ به بازار می آورد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …