چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

اخبار کوتاه و مهم از ارز دیجیتال

اخبار ارز دیجیتال – مجله افیکس کار

انجمن رمز ارزها در سنگاپور رمزهای تمرینی راه اندازی می کند

انجمن سرمایه گذاری و نوآوری سنگاپور با همکاری شرکت حقوقی چند ملیتی، رمزهای تمرینی را در حوزه ارزهای دیجیتال  راه اندازی کرده است. مراجع رگولاتوری سنگاپور، بانک مرکزی، و نظارتی این کشور از مراجع پولی حمایت کرده و برای ابتکار جدید ( تعریف رمزهای تمرینی) اقدامات لازم را به عمل آورده است.

بانک رمز ارزها در چین  درگاه های پرداخت “علی پی” و “وی چت” را مسدود می کند

به گزارش افیکس کار و به نقل از کیندی ونگ، پاسخ  دولت چین به رمز ارز “لیبرا فیسبوک” می تواند به بانک مرکزی این کشور کمک کند، تا تجارت خود را از سیستم‌های خدمات پرداخت با تلفن همراه  “علی پی” و ” وی چت ” دور کرده، و از درخواست دولت در خصوص پرداخت با استفاده از رمز ارزها سود ببرد.

افزایش معاملات بر پایه ارزهای دیجیتال، اهمیت “لیبرا فیسبوک” را دوچندان کرد

با افزایش نرخ رمز ارزها در آسیا و در پی گزارش ها مبنی بر اینکه “باکت”، یکی از شرکت های وابسته به بورس بین قاره ای، با هدف تامین معاملات آتی بیت کوین مجوزی را از سوی کمیسیون کالای ایالات متحده، در خصوص آغاز معاملات بر پایه بیت کوین در ماه آینده دریافت کرد، در این میان  رمز ارز “لیبرا فیسبوک” مجددا کانون توجه بسیاری از معامله گران در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت.

رمز ارز “ونوس”رقیب “لیبرا فیسبوک” خواهد شد

سیستم بایننس، در حال راه اندازی پروژه بلاکچین به نام “ونوس” است که با محوریت توسعه محلی در سرتا سر جهان رقیب سر سخت “لیبرا فیسبوک” خواهد شد. این مبادلات مبنی براستقرار اکوسیستم ارزی و با توجه به فناوری زنجیره عمومی موجود، جهت اقدامات جهانی در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …