جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
وال استریت

اخبار وال استریت ۸دسامبر ۲۰۲۱ | بزرگترین رالی سهام فناوری از مارس

مجله افیکس‌کار: در این پست اخبار وال استریت ۸دسامبر به همراه سیگنال لحظه ای شاخص‌های بورسی جهان آورده شده است.

S&P 500 بزرگترین رشد یک روزه خود از ماه مارس را در روز سه‌شنبه به ثبت رساند، زیرا یک رکورد در اپل و رشد قوی در اینتل باعث رالی سهام فناوری شد تا به بازار گسترده‌تر کمک کند تا بار دیگر به بالاترین حد خود برسد.

S&P 500 به این ترتیب 2% افزایش یافت و اکنون فقط 1% زیر بالاترین رکورد خود است، داوجونز Industrial Average هم 1.4% یا 492 واحد افزایش یافت، NASDAQ نیز 3% صعود کرد.

سیگنال لحظه ای شاخص‌های بورسی جهان


This Technical Analysis is powered by Investing.com

اپل (NASDAQ:AAPL) پس از اینکه مورگان استنلی هدف قیمت خود را در این غول فناوری به 200 دلار از 164 دلار افزایش داد، به رکورد بالایی رسید و باعث اصلی رشد 4 درصدی سهام فناوری شد.

به گفته مورگان استنلی، تلاش اپل در دسته بندی محصولات جدید از جمله واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، که ارزش آن را تقویت می کند، هنوز در سهام آن قیمت گذاری نشده است.

سهام تراشه‌ها نیز به نفع اینتل بود (NASDAQ:INTC) زیرا این سازنده تراشه قصد دارد Mobileye، تجارت خودروهای خودران خود را در سال 2022 به ارزش حدود 50 میلیارد دلار عمومی کند. ، اما برخی در وال استریت گفتند که ممکن است تا حدودی خوش بینانه باشد.

Wedbush در یادداشتی گفت: «ما تا حدودی برای درک اینکه چرا Mobileye (F:0ME) باید 50 میلیارد دلار ارزش گذاری کند مشکل داریم.

ودبوش افزود: اگرچه این حرکت برای اینتل مثبت است، انتظار نمی رود این تراکنش مسیر گسترده تر شرکت را تغییر دهد زیرا “در تلاش برای حفظ سهم در عملیات اصلی خود است”.

احساسات مربوط به سهام فناوری همچنین با رشد سهام مربوط به کلود به دنبال افزایش 20 درصدی در MongoDB (NASDAQ:MDB) تقویت شد زیرا پایگاه داده زیان کمتر از حد انتظار را گزارش کرد.

در همین حال، آمازون (NASDAQ: AMZN) بخش عمده ای از دستاوردهای خود را حفظ کرد زیرا غول تجارت الکترونیک اعلام کرد که علت مشکلات مربوط به خدمات ابری خود را که باعث قطعی اینترنت از جمله دیزنی پلاس و نتفلیکس شده است، شناسایی کرده است.

سهام چرخه‌ای بازار مانند انرژی و امور مالی با خوشحالی سرمایه‌گذاران از به‌روزرسانی‌های مثبت Omicron، سودهایی را به‌دست آوردند.

دکتر آنتونی فائوچی، مشاور ارشد پزشکی جو بایدن، روز سه شنبه گفت، نوع جدید «تقریباً مطمئناً شدیدتر از [نوع] دلتا نیست».

در یکی دیگر از پیشرفت های مثبت، گلاکسو اسمیت کلاین (NYSE:GSK) گفت که درمان آنتی بادی های مونوکلونال آن در برابر نوع به شدت جهش یافته Omicron موثر است. بلومبرگ گزارش داد که فایزر (NYSE:PFE)، پس از اینکه داده های آفریقای جنوبی نشان داد واکسن این شرکت محافظت نسبی در برابر نوع omicron ارائه می دهد، 1 درصد افزایش یافت.

کامرزبانک در یادداشتی اعلام کرد که سهام انرژی به دلیل به روز رسانی های مثبت Omicron و انتظارات مبنی بر اینکه عرضه نفت خام ایران «به این زودی» در بحبوحه اختلافات قابل توجه در مذاکرات هسته ای بین ایالات متحده و ایران وجود ندارد، قیمت نفت را افزایش داد.

تسلا (NASDAQ:TSLA) پس از اینکه UBS قیمت هدف سهام خود را از 725 دلار به 1000 دلار ارتقا داد، بیش از 4 درصد جهش کرد و از این خودروساز برقی به عنوان “پیشرو بلامنازع” یاد کرد.

سهام‌های مرتبط با کریپتوکارنسی از جمله Coinbase Global (NASDAQ:COIN)، Marathon Digital (NASDAQ:MARA) و Riot Blockchain (NASDAQ:RIOT) پس از ریباند اخیر بیت‌کوین، به شدت افزایش یافتند.

بلومبرگ گزارش داد، در جبهه سیاسی، میچ مک کانل، رهبر اقلیت جمهوری خواه سنا، گفته است که با چاک شومر، رهبر اکثریت دموکرات سنا در مورد سقف بدهی به توافق رسیده است، و راه را برای دموکرات ها هموار می کند تا در رای گیری رویه ای، سقف بدهی را افزایش دهند.

بهترین شرایط معاملاتی بورس سهام آمریکا را با بروکر  HYCM تجربه کنید و هم اکنون افتتاح حساب کنید.

اخبار وال استریت ۸دسامبر

بیشتر بخوانید:

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …