جمعه , ۷ بهمن ۱۴۰۱

اخبار کوتاه ارزدیجیتال

استخراج‌کنندگان رمز ارزها در حال خروج از ایران

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت مشرق نیوز، رئیس انجمن بلاک چین ایران با اشاره به اینکه مصوبه اخیر دولت مبنی بر اعمال تعرفه صادراتی برق برای ماینرها یک نوع خودزنی است، اظهار داشت که این مصوبه باعث کوچ سرمایه‌گذاران رمزارزها از ایران به کشورهای همسایه به‌خصوص روسیه، گرجستان و ارمنستان شده است.

روسیه در حال ایجاد اولین رمز ارز چندملیتی است

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت ارز دیجیتال، اخیراً رئیس‌جمهور روسیه، ولادمیر پوتین پس از مشورت با متخصصان و مشاوران اتریوم از پانزده کشور ازجمله ایالات‌متحده آمریکا، هند، اسرائیل، ارمنستان و ترکیه طرحی ابتکاری برای بلاک چین و ارزهای رمزپایه پیشنهاد داد.

ترامپ باز هم بازار را به هم ریخت

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت اینوستینگ، دولت ترامپ روز گذشته (سه شنبه) اعلام کرد که اعمال تعرفه‌های جدید بر برخی از کالاهای چینی را تا دسامبر ۲۰۱۹ به تعویق می‌اندازد که این امر باعث افزایش قیمت نفت و کاهش قیمت طلا و بیت کوین گشت.

سامسونگ از بیت کوین پشتیبانی می‌کند

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت کوین تلگراف، سامسونگ پشتیبانی از بیت کوین را به کی‌استور بلاک چین خود افزود. این امر به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق سخت‌افزار ذخیره‌سازی ایمن موجود در دستگاه‌های پشتیبانی شده، از بیت کوین استفاده کنند.

قیمت بیت کوین مجدداً به کمتر از ۱۱,۰۰۰ دلار رسید

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

پس از یک دوره کوتاه تثبیت، بیت کوین دچار ریزش شد و قیمت آن به کمتر از سطح حمایتی ۱۱۰۰۰ دلار رسید. تحلیلگران بیان کردند احتمال این موضوع بسیار زیاد است که در آینده نزدیک، شاهد ریزش بیشتر بیت کوین باشیم.

بانک‌ مرکزی چین برای ارائه رمزارز اختصاصی، آماده می‌شود

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت کوین تلگراف، یکی از مقام‌های ارشد بانک‌ چین گفته که این بانک تقریباً آماده است تا ارز دیجیتال مستقل این کشور را عرضه کند. به گفته این مقام ارشد این رمزارز تنها به فناوری بلاک چین متکی نخواهد بود چرا که فناوری بلاک چین موجود نمی‌تواند حجم تراکنش‌های چین را مدیریت کند. با این اتفاق دیگر باید گفت ارزهای دیجیتال در حال ورود به جریان اصلی هستند و رقابت بین‌المللی در این حوزه جدی‌تر شده است.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …