جمعه , ۱ مهر ۱۴۰۱

اخبار کوتاه و مهم ارز دیجیتال

اخبار ارزدیجیتال-مجله افیکس کار

سیل و طوفان ماینرهای چینی را متوقف کرد

با ادامه طوفان‌های باران‌زا، ریزش کوه و جاری شدن گل‌ولای در استان «سیچوان» چین، کار برخی از نیروگاه‌های برق-آبی و استخراج‌کنندگان بیت کوین، مختل شده است. به گزارش افیکس کار به نقل از سایت کوین دسک، باران‌های سنگین در کوهستان‌های سیچوان که از روز شنبه آغاز شده، باعث جاری شدن گل‌ولای و لغزش زمین‌ در ۱۷ استان این کشور گشته است.

مشاوران کاخ سفید می‌گویند، از رمز ارزها برای خرید ماده محرک فنتانیل استفاده می‌شود

طبق اعلام سازمان مبارزه با مواد مخدر ایالات‌متحده، فنتانیل 80 تا 100 برابر قوی‌تر از مورفین است. به گزارش افیکس کار به نقل از کوین دسک، مشاوران کاخ سفید اظهار داشتند که تجزیه‌وتحلیل داده‌های مالی نشان می‌دهد که تولیدکنندگان، فروشندگان و مصرف‌کنندگان مواد مخدر، از ارزهای مجازی قابل‌تبدیل به‌ویژه بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و مونرو، برای انجام معاملات خود استفاده می‌کنند.

ترس و طمع، بیت کوین را پایین کشید

72 ساعت قبل، بیت کوین روندی صعودی داشت و پس از چند روز ماندن در سطح 10000 دلار، ناگهان شروع به مقاومت کرد و با پشت سر گذاشتن مقاومت‌های کلیدی گذشته، حتی به 11000 دلار نیز رسید. به گزارش افیکس کار به نقل از سایت نیوز بی تی سی، تحلیل گران، با خوش‌بینی، این روند صعودی را علامت مثبتی برای صعود بیشتر می‌دیدند اما این خوش‌بینی پایدار نبوده و در روز سه‌شنبه، شاهد فروش گسترده بیت کوین بودیم. در زمان نگارش این متن، در اوایل روز پنج‌شنبه، بیت کوین دوباره به زیر 10000 دلار سقوط کرد.

متهم شدن مقامات نیروگاه اوکراین به استخراج غیرمجاز رمزارز

کارگاهان سرویس امنیت اوکراین، یک عملیات استخراج رمز ارز را در یکی از نیروگاه‌های هسته‌ای کشف کردند. در سراسر جهان، استخراج‌کنندگان رمز ارزها به نیروی برق ارزان‌قیمت جذب می‌شوند. به گزارش افیکس کار به نقل از سایت نیوز بی تی سی، مقامات نیروگاه هسته‌ای “یوژوکرینسک” در اوکراین، با نیت کسب سود کلان حاصل از استخراج رمز ارزها اغوا شده و دست به سرقت برق از امکانات نیروگاه خودشان زده‌اند.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …