جمعه , ۱۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار کوتاه و مهم ارز دیجیتال

اخبار ارز دیجیتال – مجله افیکس کار

ارز دیجیتال جای دلار را می گیرد

مارک کارنی، رئیس بانک انگلستان گفت، بانک مرکزی این کشور به تازگی یک رمز ارز جدید را پشتیبانی کرده، که میتواند جای دلار را به عنوان ارز ذخیره جهانی بگیرد. به گزارش افیکس کار و به نقل از کوین دسک، کارنی از نیاز جهان به یک سیستم بین المللی پولی و مالی (IMFS)  جدید نیز سخن گفت.

انگلستان خواهان پایان سلطه دلار بر اقتصاد دنیا شد

مارک کارنی، ضمن تاکید بر نقش منفی دلار بر اقتصاد و تجارت دنیا خواستار پایان سلطه دلار و جایگزینی ارز دیجیتال با آن شد. به گزارش افیکس کار و به نقل از روزنامه گاردین، روئسای بانک مرکزی کشورهای مختلف در “جکسون هول” آمریکا با به چالش کشیدن سلطه دلار بر بازارهای جهانی تجارت گفتند، تسلط  دلار بر نظام مالی جهان، ریسک نقدینگی ناشی از نرخ های بسیار پایین بهره، و رشد ضعیف اقتصادی را در پی دارد.

قربانیان (KYC) بایننس عضویت ویژه دریافت می کنند

صرافی بزرگ بایننس اعلام کرد، عضویت مادام العمر ویژه را با امکاناتی مثل کارمزد ویژه تراکنش، پشتیبانی جند جانبه و دیگر خدمات، به تمام کاربرانی که تصاویر مربوط به اهراز هویت آنها در این پلتفرم منتشر شده، ارائه خواهد داد. به گزارش افیکس کار و به نقل از وبلاگ رسمی این شرکت، بایننس اعلام کرد که یک هکر ناشناس این پلتفرم را تهدید و در ازای عدم انتشار تصاویر بیش از 10000 کاربر تقاضای 300 بیت کوین کرده است.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …