سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱

از کریپتو چه خبر

مجلس سنای آمریکا، گزارشات بر پایه رمزارزها و سیستم بلاکچین را امری اجتناب ناپذیر دانست

در تاریخ 30 ژوئیه، کمیته بانکی آمریکا، گزارشی را در خصوص رمز ارزها استماع کردند . قانون گذاران مجلس سنا علاقه مندی خود را به ارزهای دیجیتال و حل و فصل داستان های پشت پرده رمز ارز  “لیبرا فیسبوک” نشان دادند، و اعلام کردند استفاده از رمز ارزها در سیستم بلاک چین امری اجتناب ناپذیر است.

تازه ترین رده بندی چین برای رمز ارزها : بیت کوین  یازدهم، ای او اس اول

به گزارش افیکس کار و به نقل از فارکس کرانچ در روز سی و یک جولای، طبق  رتبه بندی جدید رمز ارزها که از سوی دولت چین اعلام شده است، در میان 37 رمز ارز با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذاری مثل تکنولوژی پایه، عملکرد، قابلیت استفاده، و نوآوری، بیت کوین مقام یازدهم و رمز ارز ای او اس مقام اول را کسب نموده است.

نهاد رگولاتوری بریتانیا مخالف اعطای مجوز برای معاملات بیت کوین و اتریوم است

مقامات نهاد رگولاتوری  بریتانیا اعلام نمودند برای دو رمز ارز بیت کوین و اتریوم به عنوان بخشی از دارایی های قابل معامله در کارگزاریهای تحت نظارت خود مجوز نخواهد داد.

وضع قوانین ارز دیجیتال برای شرکت های آمریکایی یک “باید” است

جرمی آلایره  مدیر ارشد یکی ار رمز ارزها طی مصاحبه تلویزیونی با شبکه بلومبرگ از وضع قوانین مورد نیاز در حوزه ارزهای دیجیتال در آمریکا گفت. او همچنین در نشست  مدیران ارشد آمریکا از احتمال وضع قوانین مناسب بر روی  تجارت رمز ارزها برای شرکت های سرمایه گذاری و همچنین  تمایل شرکت در بازار ارزهای دیجیتال به منظور انتقال سیاست های قانونی برای انجام معاملات در حوزه جدید بحث و گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …