یکشنبه , ۹ بهمن ۱۴۰۱

تاثیر گزارشات منتشر شده در روز سه شنبه 16 جولای

گزارش جلسه سیاست پولی بانک مرکزی استرالیا

همانگونه که در مطلب مربوط به نکات مهم معامله در روز سه شنبه اشاره شده بود، این گزارش رأس ساعت 1:30 به وقت گرینویچ (4:30 به وقت متاتریدر) منتشر شد که مشخص گردید این بانک برای رسیدن به اهداف خود، درصورت نیاز، نرخ بهره را برای حمایت از رشد اقتصادی تنظیم کرده و تورم را کنترل می کند.  بعد از انتشار این خبر جفت ارز دلاراسترالیا/دلار آمریکا، روند نزولی اما در کل روند کم نوسانی داشت. جفت ارز دلار استرالیا/دلار آمریکا در ساعت 05:00 به وقت گرینویچ (08:00 به وقت متاتریدر) %0.1 کاهش یافت.

شاخص میانگین درآمد و پاداش فردی انگلیس

همانگونه که در مطلب مربوط به نکات مهم معامله در روز سه شنبه اشاره شده بود، این شاخص رأس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ (11:30به وقت متاتریدر) منتشر شد و رقم واقعی آن %3.4 درصد بود که بیشتر از میزان پیش‌بینی بود و باعث تقویت پوند شده و روند نمودار پوند/دلار آمریکا را صعودی کرد.

شاخص تغییر در تعداد افراد جویای کارانگلستان

همانگونه که در مطلب مربوط به نکات مهم معامله در روز سه شنبه اشاره شده بود، این شاخص رأس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ (11:30به وقت متاتریدر)  منتشر شد و رقم واقعی آن 38 هزار نفر بود که بیشتر از میزان پیش‌بینی بود و خبری منفی برای پوند بود.

شاخص بورس اقتصادی آلمان

همانگونه که در مطلب مربوط به نکات مهم معامله در روز سه شنبه اشاره شده بود، این شاخص رأس ساعت 9:00 به وقت گرینویچ (12:00به وقت متاتریدر)منتشر شد و و رقم واقعی آن 24.5- بود که کمتر از میزان پیش‌بینی بود و باعث تضعیف یورو شده و روند نمودار جفت ارزهای یورو را هنگام انتشار گزارش نزولی کرد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …