پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تقویم اقتصادی روز چهارشنبه 17 جولای

شاخص قیمت مصرف کننده انگلستان

شاخص قیمت مصرف کننده انگلستان: این شاخص که میزان تغییرات در قیمت کالاها و خدمات را از دیدگاه مصرف‌کننده اندازه گیری می کند قرار است فردا رأس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ (ساعت 11:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت پوند می گردد.

شاخص قیمت مصرف کننده در حوزه اروپا

شاخص قیمت مصرف کننده در حوزه اروپا: این شاخص که میزان تغییرات در قیمت کالاها و خدمات را از دیدگاه مصرف‌کننده اندازه گیری می کند قرار است فردا رأس ساعت 9:00 به وقت گرینویچ (ساعت 12:00 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت یورو می گردد.

شاخص مجوزهای ساختمان آمریکا

شاخص مجوزهای ساختمان آمریکا : این شاخص که میزان تغییرات در تعداد مجوزهای جدید ساختمانی که توسط دولت صادر شده اند را اندازه گیری می کند، قراراست فردا رأس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ (ساعت : 15:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلار می گردد.

شاخص قیمت مصرف کننده (غیر از مواد غذایی و انرژی) کانادا

شاخص قیمت مصرف کننده (غیر از مواد غذایی و انرژی) کانادا: این شاخص که میزان تغییرات در قیمت کالاها و خدمات (غیر از قیمت انرژی و مواد غذایی) را اندازه گیری کرده وتغییرات قیمت را از دیدگاه مصرف‌کننده بررسی می‌کند، قرار است فردا رأس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ (ساعت : 15:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلارکانادا می گردد.

شاخص ذخایر نفت خام آمریکا

این شاخص میزان تغییرات در ذخایر نفت خام را اندازه گیری می کند. اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده  این آمار را بصورت هفتگی منتشر می‌کند که قراراست فردا رأس ساعت 14:30 به وقت گرینویچ (ساعت : 17:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد نشان دهنده کاهش تقاضای نفت بوده و نمودار قیمت های نفت خام را نزولی می نماید.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …