پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تقویم اقتصادی 14 آگوست

نکات مهم معاملاتی روز  14 آگوست

تقویم اقتصادی و تحلیل فاندامنتال – مجله افیکس کار

  • شاخص تولیدات صنعتی چین: این شاخص تغییرات میزان نرخ تورم را از خروجی محصولات تولیدکنندگان و معادن اندازه گیری می کند. این شاخص فردا راس ساعت 2:00 به وقت گرینویچ و (6:30 به وقت تهران) اعلام می شود، که خوانش نتیجه بالاتر از رقم پیش بینی باعث تقویت یوان چین خواهد شد.
  • شاخص تولید ناخالص داخلی آلمان: این شاخص وضعیت کلی اقتصاد کشور آلمان را مشخص می کند، که نشان دهنده درصد رشد ارزش پولی کل تولیدات و خدمات انجام شده در آن کشور نسبت به دوره قبل است. این شاخص قرار است فردا راس ساعت 6:00 به وقت گرینویچ و ( 10:30به وقت تهران) منتشر شود، که خوانش نتیجه بیش از رقم پیش بینی شده باعث تقویت یورو خواهد شد.
  • شاخص قیمت مصرف کننده انگلستان:  این شاخص تغییر در قیمت کالاها و خدمات را از منظر مصرف کننده اندازه گیری می کند. که قرار است فردا راس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ و (13:00 به وقت تهران) منتشر شود و نتیجه بیش از رقم پیش بینی باعث تقویت پوند انگلستان خواهد شد.
  • شاخص  موجودی  نفت خام آمریکا: این شاخص تغییر هفتگی در تعداد بشکه های ذخیره نفت خام  را اندازه گیری
  • می کند و می توان سطح این موجودی را بر قیمت فرآورده های نفتی تأثیر گذار دانست، که قرار است فردا راس ساعت 14:30 به وقت گرینویچ و(18:00 به وقت تهران) اعلام شود، اگر نتیجه کمتر از رقم پیش بینی شده باشد باعث تقویت دلار آمریکا می گردد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …