سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تقویم اقتصادی 2 آگوست

شاخص  مدیران خرید بریتانیا (صنعت ساختمان ): این شاخص میزان فعالیت اقتصادی مدیران خرید را در بخش صنعت ساختمان نشان می دهد.  که فردا راس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ و (13:00 به وقت تهران) اعلام می شود.  اگرنتیجه بیش از رقم پیش بینی باشد نشانه افزایش فعالیت‌های تولیدی بوده و باعث تقویت پوند می گردد.

شاخص خرده فروشی استرالیا: این شاخص میزان نرخ تورم را در سطح خرده فروشی اندازه گیری کرده و بخش عمده فعالیت های اقتصادی را در بر می گیرد، که  قرار است فردا راس ساعت 1:30 به وقت گرینویچ و (18:00 به وقت تهران) اعلام شود، اگر نتیجه بیش از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلار استرالیا خواهد شد.

شاخص  اشتغال آمریکا: این شاخص  آمار تغییرات در تعداد افراد مشغول به کار را نسبت به ماه قبل  اندازه گیری می کند.  و قرار است راس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ و ( 17:00 به وقت تهران) اعلام شود، نتیجه بیش از رقم پیش بینی  باعث تقویت دلار امریکا خواهد شد.

شاخص میزان بیکاری در آمریکا: این شاخص درصد کل افراد جویای کار را در ماه گذشته ارزیابی می کند. که قرار است فردا راس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ و (17:00 به وقت تهران) اعلام شود، که اگر کمتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلار آمریکا خواهد شد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …