پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

تقویم اقتصادی 30 جولای

    نکات مهم معاملاتی روز سه‌شنبه 30 جولای

گزارش سیاست پولی و گزارش چشم‌انداز بانک مرکزی ژاپن: این گزارش‌های مهم در مورد شرایط اقتصادی ژاپن که حاوی جزئیات آخرین خط‌مشی‌های بانک مرکزی این کشور است و در تصمیم‌گیری برای تعیین نرخ بهره مؤثر می‌باشد، قرار است فردا اعلام شود.

شاخص تولید ناخالص داخلی فرانسه: شاخص جی دی پی، تغییرات سالانه در ارزش همه کالاها و خدمات تولیدشده در اقتصاد یک کشور را اندازه‌گیری می‌کند. این مهم‌ترین شاخص فعالیت اقتصادی بوده و رشد آن نشانه سلامت اقتصاد است و قرار است فردا رأس ساعت 5:30 به وقت گرینویچ (ساعت 9:00 به وقت تهران) اعلام گردد که اگر بیشتر از رقم پیش‌بینی باشد، نشانه افزایش فعالیت‌های تولیدی بوده و باعث تقویت یورو می‌شود.

شاخص اعتماد مصرف‌کننده آمریکا: این شاخص نوعی نظرسنجی است که ماهیانه از پنج هزار خانوار آمریکایی درباره آینده اقتصاد آمریکا اخذ می‌شود و معیاری برای اندازه‌گیری اعتماد مصرف‌کننده آمریکایی است و نشان‌دهنده میزان خوش‌بینی مصرف‌کنندگان در مورد وضعیت اقتصادی ایالات‌متحده است که از روی فعالیت‌هایی مانند پس‌انداز و هزینه مصرف‌کنندگان ارزیابی می‌شود و قرار است فردا رأس ساعت 14:30 به وقت گرینویچ (ساعت 19:00 به وقت تهران) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش‌بینی باشد باعث تقویت دلار می‌گردد.

شاخص خانه‌های در معرض فروش آمریکا: این شاخص که تعداد قراردادهای فروش خانه که در ماه جاری امضا شده است را نشان می‌دهد قرار است فردا رأس ساعت 14:00 به وقت گرینویچ (ساعت 18:30 به وقت تهران) اعلام گردد که اگر بیشتر از رقم پیش‌بینی باشد، باعث تقویت دلار می‌شود.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …