جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

تقویم خبری چهارشنبه 10 جولای

سه خبر مهم روز چهارشنبه برای دلار

جرمی پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا قرار است چشم انداز اقتصادی و اقدامات انجام شده در مورد سیاست های پولی اخیر را قبل از کمیته مشترک اقتصادی در واشنگتن دی سی، تأیید کند.

اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA)

اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده  آمار تغییرات در ذخایر نفت خام تجاری را امروز در ساعت 14:30 به وقت جی ام تی منتشر می‌کند. میزان این ذخایر روی قیمت محصولات نفتی اثر میگذارد که میتواند روی نرخ تورم آینده نیز تاثیرگذار باشد.

اگر افزایش ذخایر نفت خام بیشتر از سطح پیش بینی باشد نشان دهنده تقاضای ضعیف تر نفت بوده و قیمت آین فرآورده روند نزولی در پیش خواهد گرفت و اگر ذخایر نفت خام کمتر از حد انتظار باشد، نشاندهنده تقاضای بیشتر آن و قرار گرفتن قیمت این فرآورده در روند صعودی خواهد بود.

نشست کمیته  تعیین نرخ بهره بانکی آمریکا (FOMC)

نشست کمیته  تعیین نرخ بهره بانکی آمریکا ، که ساعت 18:00 به وقت جی ام تی برگزار خواهد شد نیز حاوی گزارش مفصلی درمورد جلسه سیاست گذاری که دو هفته پیش برگزار شد، خواهد بود. این گزارش‌‌ها، درک خوبی از سیاست های پولی را ارائه می‌دهند، بنابراین معامله‌گران به دقت آن را بررسی می‌کنند تا سرنخ هایی در مورد پیامدهای تصمیمات نرخ بهره در پایان این ماه به دست آورند.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …