پنجشنبه , ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
جفت ارز پوند/دلار GBPUSD

جفت ارز پوند/دلار GPBUSD فارکس | پنل ابزارهای معاملاتی آنلاین

جفت ارز پوند/دلار GPBUSD یکی از محبوب ترین جفت ها در معاملات فارکس است. این جفت به دلیل نقدینگی و نوسانات بالا فرصت های عالی برای معاملات روزانه و سوئینگ فراهم می کند.

ترید این جفت ارز در فارکس مستلزم داشتن مجموعه ای از ابزارهای معاملاتی ست و در همین راستا مجله افیکس کار برخی از ابزارهایی که بیشترین کاربرد را درمعاملات روزانه جفت ارز پوند/دلار GBPUSD دارد، در این صفحه گردآوری نموده است.

همه ابزارها رایگان بوده و بصورت لحظه ای با بازار فارکس به روزرسانی میشوند.

کیبل یک جفت ارز اصلی است که نرخ برابری ارز پوند انگلیس به دلار آمریکا را نشان می دهد. بهترین زمان برای معامله جفت ارز پوند/دلار از اوایل جلسه اروپا و همپوشانی ساعت لندن با شروع جلسه آمریکاست. در این جفت ارز ، پوند انگلیس ارزپایه است و دلار آمریکا واحد پولی است. به طور خلاصه آنچه قیمت جفت پوند/دلار GBPUSD به ما می گوید این است که چند دلار آمریکا برای خرید یک پوند انگلیس مورد نیاز است.

چارت معاملاتی جفت ارزهای فارکس

چارت و نمودار قیمتی جفت ارزهای فارکس بعنوان یک ابزار معاملاتی به شما کمک میکند تا بصورت آنلاین و رایگان به تجزیه و تحلیل جفت ارزهای بازار فارکس  و بسیاری از  CFDهای موردنیاز خود بپردازید . این نمودار از انواع خطی، نمودار میله ای، شمعی  یا کندل استیک به همراه تمامی اندیکاتورهای تکنیکال پشتیبانی میکند . توجه داشته باشید که فید داده های  CFD با تأخیر نمایش داده می شود.

آخرین تحلیل تکنیکال جفت ارز پوند/دلار GBPUSD

سیگنال اندیکاتورهای تکنیکال جفت ارز GBPUSD

– جفت ارز پوند/دلار GPBUSD فارکس | پنل ابزارهای معاملاتی آنلاین