چهارشنبه , ۵ بهمن ۱۴۰۱
تحلیل تکنیکال جفت یورو/دلار EURUSD

جفت ارز یورو/دلار EURUSD فارکس | پنل ابزارهای معاملاتی آنلاین

جفت‌ارز یورو/دلار EURUSD یکی از محبوب ترین جفت ها در معاملات فارکس است. این جفت، نقد شونده ترین جفت ارز در فارکس است و از دو ارز مهم دنیا تشکیل می شود.

ترید این جفت ارز در فارکس مستلزم داشتن مجموعه ای از ابزارهای معاملاتی ست و در همین راستا مجله افیکس کار برخی از ابزارهایی که بیشترین کاربرد را درمعاملات روزانه جفت ارز یورو/دلار EURUSD دارد، در این صفحه گردآوری نموده است.

همه ابزارها رایگان بوده و بصورت لحظه ای با بازار فارکس به روزرسانی میشوند.

این جفت ارز فایبر (Fiber) نیز نامیده می­شود. از آنجا که بریتانیا و ایالات متحده آمریکا با کابل به همدیگر از طریق اقیانوس اطلس متصل میشدند و نام جفت ارز پوند/دلار از قدیم کابل یا کیبل بود، بعد از تبدیل پول واحد اروپا به یورو، برخی معامله گران به این فکر افتادند که نام این جفت ارز را فایبر بگذارند که از فیبر نوری که جایگزین کابل شده ، اقتباس شده است.

چارت معاملاتی جفت ارزهای فارکس

چارت و نمودار قیمتی جفت ارزهای فارکس بعنوان یک ابزار معاملاتی به شما کمک میکند تا بصورت آنلاین و رایگان به تجزیه و تحلیل جفت ارزهای بازار فارکس  و بسیاری از  CFDهای موردنیاز خود بپردازید . این نمودار از انواع خطی، نمودار میله ای، شمعی  یا کندل استیک به همراه تمامی اندیکاتورهای تکنیکال پشتیبانی میکند . توجه داشته باشید که فید داده های  CFD با تأخیر نمایش داده می شود.

آخرین تحلیل تکنیکال جفت ارز یورو/دلار EURUSD

سیگنال اندیکاتورهای تکنیکال جفت ارز EURUSD

– جفت ارز یورو/دلار EURUSD فارکس | پنل ابزارهای معاملاتی آنلاین