سه شنبه , ۱ آذر ۱۴۰۱

رویدادهای مهم دوشنبه آینده

(تولید ناخالص داخلی چین (جی دی پی

این شاخص،  تغییرات سالانه در ارزش همه کالاها و خدمات تولید شده اقتصاد کشور را اندازه گیری می­کند که مهم‌ترین شاخص اقتصادی بوده و رشد آن نشانه سلامت و رشد اقتصاد است. پیش‌بینی بالاتر از حد انتظار این شاخص ، خبر خوبی برای جفت ارزهایی که یوان چین در آن‌ها ارز متقابل می باشد، نیست و می تواند جفت ارز مربوطه را نزولی نماید و برعکس. این گزارش قرار است روز دوشنبه رأس ساعت 02:00 به وقت گرینویچ (05:00 به وقت متاتریدر) اعلام شود.

(شاخص قیمت مصرف‌کننده نیوزیلند (سی پی آی

این شاخص، میزان تغییرات در قیمت کالاها و خدمات را از دیدگاه مصرف‌کننده بررسی می‌کند. پیش‌بینی بالاتر از حد انتظار این شاخص ، خبر خوبی برای جفت ارزهایی که دلار نیوزلند در آن‌ها ارز متقابل می باشد، نیست و می تواند جفت ارز مربوطه را نزولی نماید و برعکس.این گزارش قرار است روز دوشنبه رأس ساعت 22:45به وقت گرینویچ (01:45 به وقت متاتریدر) اعلام شود.

ترامپ از آغاز عملیات اخراج مهاجران ده شهر در آخر هفته خبر داد

به گزارش رویترز (واشنگتن)، روز جمعه، دوتالد ترامپ اظهار داشت که همچنان درصدد است که از افزایش مهاجران آمریکای مرکزی جلوگیری کند و این برنامه را در آخر هفته با موجی از دستگیری مهاجران غیر قانونی آغاز خواهد کرد. انتظار می‌رود در این عملیات، صدها خانوار در 10 شهر آمریکا که توسط دادگاه مهاجرت محکوم به ترک کشور شده اند و هنوز کشور را ترک نکرده اند هدف قرار بگیرند.

ترامپ، ماه گذشته در توییتر، شروع این عملیات را اعلام کرده بود که به تعویق افتاد. این امری غیر معمول برای دولت است که پیش از موعد، انجام یک عملیات را اعلام کند. ترامپ روز جمعه به خبرنگاران گفت: مردم بصورت غیر قانونی به این کشور می‌آیند ولی ما بصورت قانونی آنها را اخراج می‌کنیم.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …