چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

نکات مهم معاملاتی روز سه شنبه 16 جولای

تقویم اقتصادی

گزارش جلسه سیاست پولی بانک مرکزی استرالیا، قرار است فردا رأس ساعت 1:30 به وقت گرینویچ (4:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که یک گزارش مهم بوده و حاوی جزئیات آخرین خط مشی های بانک مرکزی این کشور است که در تصمیم گیری برای تعیین نرخ بهره مؤثر می باشد.

شاخص تغییر در افراد جویای کارانگلستان که تعداد افراد بیکار در انگلستان را نشان
می دهد، قرار است فردا رأس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ (11:30به وقت متاتریدر)  منتشر گردد.

شاخص میانگین درآمد و پاداش فردی انگلیس که میزان تغییرات در پرداخت دولت به کارمندان و کارگران که شامل پاداش ها نیز هست را می‌سنجد. این یک شاخص مهم برای پوند بوده و قرار است فردا رأس ساعت 8:30 به وقت گرینویچ (11:30به وقت متاتریدر) منتشر شود و اگر بیشتر از حد پیش بینی باشد روند جفت ارزهایی که پوند در آنها ارز پایه است را صعودی می کند و بالعکس.

شاخص بورس اقتصادی آلمان که چشم انداز اقتصادی شش ماهه را نشان می دهد و در دو سطح مثبت و منفی ارزیابی می گردد، قرار است فردا رأس ساعت 9:00 به وقت گرینویچ (12:00به وقت متاتریدر)  منتشر شود.

رییس بانک مرکزی انگلیس در روز سه شنبه رأس ساعت 12:00 به وقت گرینویچ (ساعت 15:00 به وقت متاتریدر) سخنرانی خواهد کرد. تصمیمات مارک کارنی بیش از هر کس دیگری  روی ارزش پوند انگلیس تأثیر دارد.

شاخص خورده فروشی ها که تغییرات در فروش خرده فروشی ها را اندازه گیری می کند قرار است فردا رأس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ (ساعت 15:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلار شده و روند جفت ارزهایی که دلار در آنها ارز متقابل است را نزولی می کند و بالعکس.

شاخص فروش خرده فروشی ها غیر از صنایع خودرو که تغییرات در فروش خرده فروشی ها غیر از صنایع خودروئی را اندازه گیری می کند قرار است فردا رأس ساعت 12:30 به وقت گرینویچ (ساعت 15:30 به وقت متاتریدر) اعلام شود که اگر بیشتر از رقم پیش بینی باشد باعث تقویت دلار شده و روند جفت ارزهایی که دلار در آنها ارز متقابل است را نزولی می کند و بالعکس.

رییس بانک مرکزی آمریکا در روز سه شنبه رأس ساعت 17:00 به وقت گرینویچ (ساعت 20:00 به وقت متاتریدر) سخنرانی خواهد کرد. تصمیمات جرمی پاول بیش از هر کس دیگری  روی ارزش دلارآمریکا تأثیر دارد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …