چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

چند خبر ار ارز دیجیتال

اخبار ارز دیجیتال-مجله افیکس کار

  • پلتفرم نیروی هوایی عمارات متحده عرب برپایه سیستم بلاکچین

به گزارش افیکس کار و به نقل از کوین دسک، نیروی هوایی امارات متحده عربی یک تیم را با هدف فراهم کردن اطلاعات پایگاه داده های سیستم داخلی خود بر پایه سیستم بلاکچین سوئیس آماده کرده است. این سیستم غیرمتمرکز که  بر پایه اتریوم بنا نهاده شده، به منظور کاهش هزینه ها و بالا بردن سرعت در انتقال اطلاعات راه اندازی شده، و خدماتی مانند تنظیم  زمان پرواز، سیستم برنامه هوایی، و ردیابی چمدان را بر عهده دارد.

  • سیستم بلاکچین محور اصلی شرکت های بزرگ آلمان، کره جنوبی، و امارات متحده عربی می شود

به گزارش افیکس کار و به نقل ازکریپتو نیوز،  بسیاری از شرکت های بزرگ در اتحادیه اروپا، خاورمیانه، و آسیا اعلام کردند از  تکنولوژی  بلاکچین استفاده خواهند کرد. “کامرزبانک”  یکی از بزرگترین بانک های آلمان سیستم پرداخت مالی  خود را بر پایه شبکه گسترده بلاکچین بنا نهاده است.  

  • مانیگرام از لیبرا فیسبوک پیشی می گیرد

به گزارش افیکس کار و به نقل از یاهو فایننس ، “مانیگرام” که یکی از بزرگترین شرکت های اینترنتی انتقال پول آمریکا است قصد دارد فعالیت خود را با هدف کاهش هزینه های نقدینگی بر پایه سیستم بلاکچین “ریپل” آغاز کند.  به نقل از سخنگوی این شرکت، “مانیگرام”  با توجه به  توافقات انجام شده با شرکت ریپل  کار خود را بر روی تمامی رمز ارزهای اصلی طی دوسال  گسترش می دهد.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …