پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

چند خبر از ارزدیجیتال

تحلیگران می‌گویند، خیلی زود است که بیت‌کوین را یک پناهگاه امن تلقی کنیم

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت اینوستینگ، بازارهای سهام ایالات‌متحده در اوایل هفته در میان تشدید اختلافات تجاری بین چین و ایالات‌متحده سقوط کردند و باعث شد که برخی بیت کوین را به عنوان دارایی امن در نظر بگیرند، اما بیت کوین باوجود صعود تقریباً 20 درصدی در هفته گذشته، طی دو سال گذشته، بسیار بی‌ثبات بوده است. برایان بلسکی، استراتژیست مطرح سرمایه‌گذاری معتقد است، خیلی زود است که بیت‌کوین را یک پناهگاه امن تلقی کنیم.

افزایش حجم معاملات خرید در بیت‌کوین و طلا

به گزارش افیکس کار به نقل از نیوز بی تی سی، بی‌ثباتی که به دلیل افزایش تنش‌های تجاری بین چین و ایالات‌متحده در سرتاسر جهان به وجود آمده است، باعث شده که سرمایه‌گذاران به سمت خرید بیت‌کوین و طلا و متمایل شوند.

بایننس با انتشار بیانیه‌ای به اخبار جعلی پیرامون هک اطلاعات کاربرانش واکنش نشان داد

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت کوین ات، اخیراً برخی در فضای مجازی مدعی شده‌اند که اطلاعات شخصی کاربران کارگزاری بایننس به دست هکر‌ها افتاده و آن‌ها بخشی از این اطلاعات را منتشر کرده‌اند، اما کارگزاری مذکور با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که کاربران نباید تحت تأثیر شایعات و دروغ‌های فضای مجازی قرارگرفته و آن‌ها هم در حال پیگیری این ادعاها هستند.

آمازون به دنبال راه‌اندازی بلاک چینی برای تبلیغات است

به گزارش افیکس کار به نقل از سایت کوین تلگراف، شنیده‌ها حاکی از آن است که آمازون به‌ دنبال توسعه یک بلاک چین تبلیغاتی است و در این خصوص به دنبال جذب توسعه‌دهنده نرم‌افزار است.

جمهوری چک مقررات سخت‌گیرانه‌تری نسبت به آنچه اتحادیه اروپا اعمال می‌کند، وضع می‌کند

انتظار می‌رود جمهوری چک نظارت دقیق‌تری بر ارزهای رمزنگاری‌شده نسبت به آنچه رژیم مقرر در اتحادیه اروپا برای مقابله با پول‌شویی انجام می‌دهد، اعمال کند.

بیشتر بخوانید

تحلیل روزانه بیت کوین BTC

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ | رالی تازه BTC

مجله افیکس کار: در این پست تحلیل بیت‌کوین امروز ۱۲سپتامبر ۲۰۲۲ بر اساس حمایت و مقاومت های …